ثبت‌نام MBA و DBA دانشگاه تهران

ثبت‌نام تکمیل ظرفیت اردیبهشت ماه دوره یکساله نیمه حضوری MBA و DBA دانشگاه تهران با ظرفیت محدود آغاز شد.

شرایط وخیم اقتصادی امروز در کشور ناشی از دلایل مختلفی است. ویروس کرونا، تحریم‌ها اقتصادی و بسیاری عوامل دیگر. کسب و کارهای زیادی در این دوران ضررهای سنگینی را تجربه کرده و حتی تا مرز ورشکستگی پیش رفته‌اند. این دوران با سختی‌های بسیارش بالاخره تمام می‌شود و افرادی در این بین برنده هستند که از فرصت‌ها به درستی استفاده کرده و خود را برای دوران پساکرونا آماده کرده‌اند.

کرونا در عین تمامی اثرات ناگورای که روی زندگی ما داشت فرصتی را در اختیارمان قرار داد تا به ساختارهایی که از قبل در ذهن داشتیم فکر کنیم. در دوران کرونا استراتژی‌های صحیح بیش از پیش به چشم امدند. کسب و کارهای انگشت شماری بودند که توانستند با کمک علم مدیریت نه تنها از کرونا به سلامت عبور کنند بلکه سودآوری خود را هم افزایش دهند. اما این دانش را از کجا می‌توان کسب کرد؟

درباره دوره‌های MBA و DBA

دوره MBA و دوره DBA جز شناخته‌شده‌ترین دوره‌های حرفه‌ای آموزش مدیریت در سراسر جهان به شمار می‌روند. مدیران ارشد و میانی سازمان‌ها برای ارتقای شغلی، افزایش دانش و مهارت و همچنین گسترش شبکه حرفه‌ای‌شان در این دوره‌ها شرکت می‌کنند. این دوره‌ها حاصل انباشت سالها تجربه مدیران موفق و تبدیل آنها به دانش مدون بوده و با شرکت در این دوره‌ها علاوه بر اینکه بسته‌ای ارزشمند از دانش را کسب می‌کنید می‌توانید شبکه حرفه‌ای خود را گسترش دهید.

دوره‌های یکساله نیمه حضوری MBA و DBA دانشگاه تهران بهترین فرصت برای مدیرانی هستند که نمی‌توانند به مدت ۱ سال، ۲ روز از تایم هفتگی خود را به حضور در کلاس اختصاص دهند. با کمک پلتفرم پیشرفته آموزشی VLA، شما می‌توانید در هر ساعت از شبانه‌روز دروس خود را مطالعه کنید، تمرین‌ها و پروژه‌هایی از دنیای واقعی کسب و کار را حل کنید و هر موقع اشکالی داشتید با پشتیبان آموزشی و استاد خود از طریق سیستم تیکتینگ پلتفرم آموزشی در ارتباط باشید.

علاوه بر بخش غیرحضوری کلاس‌های آنلاین به صورت مداوم برای دروس مختلف برگزار می‌شود تا دانشپذیران بتوانند اشکالات خود را به صورت مستقیم از طریق استاد رفع کنند.

همچنین کارگاه‌های شبکه‌سازی حرفه‌ای جهت ایجاد فضای ارتباطی بین مدیران به صورت مستمر و حضوری برگزار می‌شود تا شرکت‌کنندگان دوره‌های مختلف بتوانند شبکه حرفه‌ای خود را گسترش دهند.

در کنار همه اینها تمامی دانشپذیران دوره نیمه حضوری MBA و DBA دانشگاه تهران می‌توانند به صورت رایگان در همایش‌های تخصصی که در دانشکده مدیریت برگزار می‌شود شرکت کنند. این همایش‌ها به صورت مستمر و در موضوعات مختلف برگزار می‌شوند.

دوره‌های نیمه‌حضوری MBA و DBA دانشگاه تهران به صورت یکساله برگزار می‌شود و در پایان به فارغ‌التحصیلان گواهی دوزبانه از طرف دانشگاه تهران صادر می‌شوند. این گواهی‌ها همچنین قابلیت ترجمه و دریافت مهر دادگستری و وزارت امور خارجه را دارند.

ثبت‌نام MBA و DBA دانشگاه تهران

با توجه به ظرفیت محدود این گروه و برای بهره‌مندی از تخفیف ویژه اردیبهشت ماه به وبسایت دانشکده مدیریت دانشگاه تهران مراجعه کنید یا با شماره ۰۲۱۲۲۱۳۶۷۶۴ تماس بگیرید.

همچین در صفحات اینستاگرام و تلگرام ما با آی دی @vla.ir اطلاعات تکمیلی قرار گرفته است.

۲۱۲۱

کد خبر 1510304

By علی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *